Знайдений простий спосіб очищення забитої пам’яті на будь-якому телефоні під управлінням Android

Зараз на головній

Експерти розповіли, як потрібно правильно чистити ваш телефон під управлінням Android від непотрібних даних, які засмічують пам’ять. Для цього можна використовувати програму Android Assistant, яка очищає кеш, не зачіпаючи корисної інформації.


Проблема переповненої  пам’яті телефону може застигнути зненацька кожного власника. Причому часто причина неясна – начебто і видалено все, що «поглинає» місце, але вільного простору все одно не вистачає. Найчастіше таке трапляється зі старими телефонами через цілком логічною причину – за час своєї роботи вони встигають зібрати масу непотрібної інформації, що складається з «обривків даних» і мініатюр, що зберігаються для прискорення завантаження тих чи інших сайтів.

Існує безліч способів видалити ці дані. Самий просто – встановити програму Android Assistant, яка спеціалізується на стиранні непотрібних даних з телефону. Для запуску даної функції потрібно вибрати «Моніторинг», після чого запустити «Очищення кешу». На екрані з’явиться список програм, які встановлені на телефоні, а також збирають інформацію з інтернету. Потім потрібно вибрати опцію «Видалити вибрані» (не хвилюйтеся, самі програми залишаться на телефоні, просто додаток почистить їх кеш). Як показує практика, на однорічному телефоні після проведення даної процедури може звільниться від 5 до 7 гігабайт вільного місця, все залежить від того, як активно ви використовуєте свій смартфон.

Варто зауважити, що дана програма може працювати у фоновому режимі, не даючи вашому телефону «забиватися» непотрібними даними. Або ж після очищення можна просто видалити Android Assistant.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Тотальная блокировка: клиентам Монобанка угрожают неизвестные

Мошенничество, когда преступники звонят потенциальным жертвам, представляются сотрудниками банка и угрожают блокировкой карточки, старо, как мир. Или, по крайней...

Більше схожих статей