Монобанк заблокував карту клієнта після всього одного запитання

Зараз на головній

На порталі Мінфін з’явився незвичайний відгук, в якому людина звинувачує великий український мобільний банк «Монобанк» в блокуванні рахунку за те, що він … давав поради операторам. Він дорікнув банк в слабкому захисті від шахраїв, після чого його рахунки в фінустанові були заблоковані.


Свої обурення користувач виклав вкрай сумбурно і зім’ято, тому точний посил відгуку може бути змазаний. Як би там не було, чоловік написав, що одного разу вирішив поцікавитися у оператора «Монобанк», наскільки ефективна функція «блокування карти», яку може будь-який користувач провести в своєму особистому кабінеті. Людину цікавило конкретне питання – чи допоможе ця послуга в разі, якщо шахраї дізналися персональні дані власника кабінету. Оператор йому відповів, що в даному випадку послуга не допоможе – злочинці все одно зможуть переказувати гроші, а також брати кредити і «заганяти» рахунок в мінус. Користувач відповів, що це дуже погано, тому що він стикався з шахраями і не з чуток знає, що людина, яка потрапила на вудку лиходіїв, не встигає набрати оператора і попросити заблокувати карту, поки вони крадуть гроші з її рахунку. Оператор подякував за коментар, повісив трубку і … заблокував рахунок свого співрозмовника.

В результаті чоловік заявив, що ніколи більше не стане зв’язуватися з «Монобанком» і нікому не радить цього робити. У відповідь представник фінустанови перерахував ситуації, в яких банк має право блокувати рахунки, спираючись на «угоду користувача», а потім попросив перейти в приватні повідомлення для продовження бесіди. Очевидно, що він не зрозумів скарги користувача.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Наскільки точно здійснює виміри віртуальна рулетка на iphone

На смартфонах з'являється все більше корисних додатків, які можна застосовувати в реальному житті: рулетка, рівень, крокомір, пульсометр та ін....

Більше схожих статей