«Приватбанк» звинуватили в розповсюдженні персональних даних клієнтів

Зараз на головній

Черговий негативний відгук на адресу великого українського банку «Приватбанк» поповнив «скарбничку» сайту Мінфін – на цей раз фінустанова звинувачується в розповсюдженні персональних даних користувачів. Дівчина вважає, що банк або продає їх шахраям, або ж має слабкий захист від злому.


Клієнтка написала вкрай негативний відгук, не розглядаючи інших варіантів того, що сталося, крім як помилку «Приватбанку». Згідно з її заявою, дівчина вирішила бути обережною і завбачливо завела новий номер мобільного телефону, щоб потім відкрити на нього рахунок у банку. Зробила вона це для того, щоб шахраї не дізналися «чистий» номер і не змогли вкрасти гроші з картки. Сім-карту вона вставила в другій слот свого мобільного телефону і нікому не повідомляла номер, навіть рідним і близьким. Яке ж було її здивування, коли на її начебто нікому не відомий номерний телефон подзвонив чат-бот «Дельтабанку» і попросив оплатити кредит, який вона ніколи не брала. Так як цей номер не знав ніхто, крім «Приватбанку», вона звинувачує банк в поширенні персональних даних клієнтів.

У відповідь на її коментар написав представник банку, заявивши, що у фінустанови відмінна система захисту і її дані не могли потрапити в чужі руки. Варто зауважити, що тут банк може бути правим – всі нові номери, які купують користувачі, часто вже використовувалися кимось в минулому, однак через відсутність активності власників їх вилучають з обігу і продають заново. Тому дівчині цілком могли дзвонити кредитори його колишнього власника.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Опублікований список смартфонів, на які вийде MIUI 12.5 найближчим часом

Компанія Xiaomi опублікувала інформацію про смартфони, на які незабаром вийде прошивка MIUI 12.5. Ці дані компанія офіційно розмістила на...

Більше схожих статей