Бізнес та акції

Українцям масово приходять посилки на Нову Пошту від невідомих відправників

Нова пошта

У мережі з’явився відгук від людини, яка попалася на вудку шахраїв, захотівши «халяви». Виявилося, що злочинці розсилають посилки на адресу конкретної людини, змушуючи його оплачувати «накладений платіж», не отримуючи нічого натомість.


Своїм негативним досвідом користувач поділився в соціальній мережі Facebook, сподіваючись попередити інших людей про цей варіант шахрайства. Варто зауважити, що нічого нового в методиці немає, вона відома ще з «доінтернетних» часів, однак практика показує, що стратегія досі діє.

Суть проста – на ім’я користувача приходить повідомлення від представників «Нової пошти» або «Укрпошти», що у відділенні його чекає посилка. Людина дивується, тому що не чекала ні від кого сюрпризів, але цікавість бере верх. Прийшовши до відділення, одержувач переконується, що посилка дійсно є, проте подивитися, що всередині, не вийде – відправник заборонив відкривати упаковку до оплати «післяплати». Вартість відправлення досить низька – до 200 гривень, цікавість тисне все сильніше і користувач оплачує доставку. Відкриває коробку – а всередині порожньо, або ж лежить сміття (папірці, шматочки дерева і т.д.). Сенс виверту простий – шахрай відправляє нічого не варту посилку, а йому платять по 150-200 гривень за неї. Для одержувача сума невелика, та й кримінальну справу вона не дозволяє завести, а якщо злочинець відправить сотні таких посилочок в день, то яким буде його дохід? Тому будьте уважні і не забирайте «подаруночки» від невідомих вам людей – заощадите бюджет.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Чекайте 30 днів: термінал ПриватБанку “з’їв” гроші клієнта

В минуле

Київстар тимчасово опустив ціну на свою популярну послугу вдвічі

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle