Білл Гейтс назвав кращу мобільну операційну систему

Зараз на головній

24 лютого мільярдер брав участь в прямому ефірі в додатку Clubhouse, куди його запросив журналіст Ендрю Росс Соркін (Andrew Ross Sorkin). Зокрема, спікери обговорили новий додаток, помітивши, що на даний момент Clubhouse доступний тільки на iPhone. На питання про те, чи користується Гейтс смартфонами Apple на постійній основі, підприємець відповів негативно.


Білл Гейтс також порівняв iOS і Android, зазначивши, що вважає кращими пристрою на базі останньої операційної системи. «Деякі виробники Android-смартфонів попередньо встановлюють ПО від Microsoft, і це полегшує моє життя», – заявив засновник IT-корпорації. Підприємець також зазначив, що додатки від Microsoft більш плавно взаємодіє з ОС від Google .

Спікер підкреслив, що вже звик до телефонів на Android. «У багатьох моїх друзів є iPhone», – зізнався Гейтс, помітивши, що питання вибору кращої ОС залишається дискусійним.

Пізніше до діалогу між Соркіним і Гейтсом приєднався співзасновник Clubhouse Пол Девісон (Paul Davison). Він розповів, що в майбутньому під додаток вийде версія на Android, над якою зараз ведеться активна робота.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей