Softnews

У Windows 10 виникли проблеми з інтенетом

Обговорення
Windows 10

Компанія Microsoft визнала ще одну неприємну помилку в новій версії Windows 10 (2004 або May 2020 Update).


Проблема полягає в тому, що на деяких ПК видається некоректне попередження про проблеми з підключенням до мережі. Користувачі скаржаться на лякаючий жовтий трикутник, який з’являється в і дратівливо повідомляє про відсутність підключення (No Internet Access) в області сповіщень. Помилка виявляється, коли пристрій коректно підключено до маршрутизатора, але система ніби не може підключитися.

Windows 10

Перезавантаження ПК і роутера не допомагає. Деякі додатки, такі як Spotify, Cortana, Microsoft Store і навіть штатний додаток для відгуків Feedback Hub, покладаються на системний інтернет-статус, і, в результаті, можуть не працювати, навіть якщо насправді зі зв’язком все в порядку.

Microsoft вже підтвердила існування проблеми з некоректно працюючим індикатором статусу підключення до мережі, який виводиться в області повідомлень або панелі завдань. Компанія активно досліджує її і виправить в майбутньому оновленні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Лучше Viber: Google запустила мессенджер, работающий без интернета

В минуле

Xioami Mi Band 5 можна отримати безкоштовно протягом обмеженого часу

В майбутнє

Також буде цікаво