Softnews

Google випустив нову версію Android 11 з великим набором нововведень

Обговорення
Android 11

Близько місяця пройшло з тих пір, як Google випустила Android 11 Developer Preview, попередню версію майбутньої операційної системи, призначену для розробників. Тепер же Google оголосила про доступність нової версії програмної платформи Android 11 Developer Preview 2.


Що стосується нововведень, то їх досить багато. В Android 11 DP 2 з’явилася повноцінна підтримка 5G-модемів. Новий API-інтерфейс стану підключення дозволяє швидко перевірити, до якої мережі підключено пристрій в поточний момент. Додана підтримка технології визначення підміни телефонних номерів, що нерідко роблять різного роду шахраї і розповсюджувачі спаму.

Крім того, розробники інтегрували підтримку точного визначення кута розкриття складного дисплея. Інтерфейс додатків буде змінюватися в залежності від того, в якому положення знаходиться дисплей складного пристрою. Завдяки цьому розробники зможуть створювати те, що в Google називають «адаптивний інтерфейс для складних систем».

Android 11

Оновлення також містить нові функції для забезпечення конфіденційності та безпеки, в тому числі можливість блокування камери і мікрофона в фоновому режимі. Ще розробники додали функцію автоматичного керування частотою оновлення зображення на дисплеї. Програмна платформа зможе знижувати частоту оновлення зображення на дисплеї для економії заряду батареї, коли користувач взаємодіє з невибагливими додатками. Крім того, користувачі зможуть переглядати історію повідомлень, здійснювати запис того, що відбувається на екрані за допомогою інтегрованого інструменту та ін.

Дана версія операційної системи не призначена для широкого кола користувачів, тому встановити її можна тільки вручну прошив пристрій. Як завжди, встановити Android 11 DP можуть власники пристроїв Pixel, в тому числі Pixel 2, Pixel 3, Pixel 3a і Pixel 4. Зробити установку ОС дещо простіше можна за допомогою інструменту Android Flash Tool. Якщо ж ви працювали з Android Developer Preview 1, то оновитися до останньої версії можна, використовуючи бездротове підключення до мережі Інтернет.

Ознайомитися з повним списком внесених змін можна в блозі розробників Android.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Експерт розповів про домашні тести на коронавірус

В минуле

Nokia 8.3 5G, Nokia 5.3 і Nokia 1.3: онлайн-презентация нових смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво