«Монобанк» кардинально змінив життя власників банківських карт

Зараз на головній

Нас чекає оновлена версія програми Monobank – саме цю новину нещодавно анонсував її співзасновник Олег Гороховський, пообіцявши багато нових змін, таких як, наприклад, розширення керування підписками. Нову версію програми слід очікувати вже на цьому тижні.


«Ми прислухалися до потреб наших користувачів та додали подібну функцію в пункті меню «Онлайн-платежі».

Керування підписками дозволяє відстежувати сервіси, до яких була прив’язана карта монобанка (таких як онлайн-кінотеатри, додатки для виклику таксі) та за якими вже проводилася оплата – тут можна і відмовитися від відповідних списань. Але треба пам’ятати, що відмова від списань не є відмовою від підписки, а тому треба бути уважними, щоб сервіс не почав нараховувати вам борг, який, у разі повернення до користування послугами платформи, буде списаний. Блокуйте у тому разі, якщо не маєте уяви, за що перераховуєте кошти», –  саме так сказав сам співзасновник додатку.

Монобанк

Гороховський також поясняє: «Через те, що деякі сервіси використовують токенізацацію, до рахунку може буде прив’язана не сама картка, а її клон. Через деякий час більшість сервісів перейдуть на цю технологію, бо вона не тільки захищає власника картки, але й спрощує процес її видалення – тобто, видалення її «токена» із системи, що є більш ефективним, ніж просте блокування списань, яке не гарантує, що сервіс при зміні терміналу не отримає доступ до ваших коштів».

Приємним бонусом стане і нова функція – відтепер можна буде відправити з переказом не тільки гроші, але й невеличку анімацію.

«Гроші, мабуть, найліпший – можливо, після книги, хоча це не є істиною для всіх – подарунок, а тому ми додали можливість дарувати їх ще креативніше. У особливий день і перекази потрібно робити святково. В додатку від моно можна не тільки зробити сам переказ, а й додати до нього побажання та анімаційну листівку – цілих три види»,  – саме цією новиною додатково порадували користувачів.

Також відтепер керування «Розстроченням», як і лімітом на нього і лімітом на карту, та «Покупкою частинами» стане простішим – для цього у оновлення додатку додають розділ «Управління кредитом».

Більш того, з’явиться функції налаштування систематичного поповнення депозитів та додавання їм унікальних назв та часткового зняття банки.

Для деяких користувачів безсумнівно корисною стане можливість поповнювати закордонні номери – така можливість з’явиться для 145 країн та 714 операторів відповідно.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей