Новини

Експерти назвали кращі смартфони для 4G інтернету

В останньому звіті аналітичної компанії Opensignal детально описується вплив вибору смартфонів на швидкість мобільної мережі. Дослідження проводилися протягом тримісячного періоду (з 1 квітня по 30 червня 2019 року) в 40 країнах з більш ніж 23 352 908 пристроїв, що використовують додаток OpenSignal.

Згідно зі звітом, смартфони Samsung мають більш високу швидкість передачі даних LTE, ніж гаджети Apple і Huawei. Як виявилося, швидкість завантаження у смартфонів південнокорейського виробника в США на 8,2 Мбіт / с швидше, ніж у iPhone. У Норвегії апарати Galaxy на 14 Мбіт / с швидше iPhone, і на 12 Мбіт / с швидше смартфонів Huawei.

В цілому Opensignal виявив, що смартфони Samsung має більш високу швидкість завантаження в 35% країн з 40 проаналізованих. Апарати Apple обігнали інших виробників в 17,5% країн. Решта 48% країн не мали явного переможця, хоча гаджети Huawei були найшвидшими в семи країнах. Смартфони Samsung швидше в США, Австралії, Чилі, Індії, Індонезії, Ірландії, Італії, Малайзії, Мексиці, Нідерландах, Норвегії, Росії, Іспанії та Швеції. iPhone був швидше, ніж Samsung і Huawei в Бразилії, Коста-Ріці, Кувейті, Марокко, Саудівської Аравії, Тайвані та ОАЕ.

Рейтинг швидкості 4G
Рейтинг швидкості 4G

У всьому світі новітні топові флагмани Samsung гарантували більш високі швидкості, ніж смартфони Apple і Huawei. Середня швидкість завантаження у гаджетів південнокорейського виробника становить 26,6 Мбіт / с, у «яблучних» апаратів – 25,1 Мбіт / с, і у смартфонів китайського виробника – 24,4 Мбіт / с.

Нагадаємо, в Україні визначити переможця так і не вдалося.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button