Новини

В Україні не вдалось визначити кращий смартфон для 4G

Дослідницька компанія OpenSignal провела порівняння швидкості мобільного інтернету 4G LTE в 40 країнах і на десятках пристроїв. В середньому смартфони Samsung виявилися більш швидкісними в тому, що стосується завантаження контенту на пристрій по мережі 4G LTE, в порівнянні з пристроями Huawei і Apple.

Смартфони Samsung виявилися найшвидшими в 14 регіонах: Австралія, Чилі, Індія, Індонезія, Ірландія, Італія, Малайзія, Мексика, Нідерланди, Норвегія, Росія, Іспанія, Швеція і США. У США смартфони Samsung розвивають швидкість завантаження до 8,2 Мбіт / с, а в Норвегії – все 12. А от в Україні виявити явного переможця не вдалося. Наша країна потрапила до категорії No single winner, куди крім нас увійшла Польща та ряд інших країн.

iPhone відзначилися по швидкості а ОАЕ і Тайвані – 14,7 і 8,8 Мбіт / с. Huawei не зміг вибитися в лідери ні в одному з регіонів. 

Рейтинг швидкості 4G
Рейтинг швидкості 4G

Якщо брати пікові величини, то в Канаді і Сінгапурі користувачі іноді можуть побачити швидкість до 67,1 і 65 Мбіт / с, а безумовним лідером стала Корея з 70,4 Мбіт / с. В Україні ж середня швидкість 4G інтернету ледь перевищує позначку 20 Мбіт / с


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button