Новини

Huawei Mate 30 матиме “урізаний” Android без сервісів Google

Згідно свіжої інформації, яка була опублікувала виданням Reuters, наступний флагманський смартфон Huawei може втратити додатки Google.

Судячи з усього, Huawei може використовувати версію Android з відкритим вихідним кодом, не порушуючи накладених США санкцій. Однак додатки Google можуть використовуватися виробниками смартфонів тільки по платній ліцензії пошукового гіганта.

Представник Google заявив Reuters, що Huawei Mate 30 не зможе надійти в продаж з ліцензійними програмами та сервісами Google через американські санкції. Він також додав, що тимчасова відстрочка, оголошена урядом США на минулому тижні, не поширюється на нові продукти, такі як Huawei Mate 30.

Huawei Mate 30

Раніше компанія Huawei підтвердила, що сподівається і далі використовувати Android в своїх смартфонах, але якщо заборона не буде знятий, в майбутньому смартфони компанії будуть переведені на операційну систему HarmonyOS.

Також Huawei вже підтвердила, що Mate 30 буде використовувати Android, але, схоже, сервіси та популярні додатки Google на нових смартфонах стануть недоступними.

Анонс лінійки Huawei Mate 30 очікується 18 вересня.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button