Новини

HarmonyOS це лише запасний варіант для Huawei

Обговорення
Huawei

Компанія Huawei продовжує наполягати на тому, що не збирається використовувати HarmonyOS в смартфонах в найближчому майбутньому.


Віце-президент компанії Вінсент Янг (Vincent Yang) під час прес-конференції в Нью-Йорку заявив, що Huawei хоче підтримувати один стандарт і одну екосистему, а HarmonyOS повинна залишатися запасним варіантом.

Ті ж прийдешні флагмани лінійки Mate будуть працювати під управлінням Android, незважаючи на всю ситуацію, що склалася, хоча раніше вважалося, що раз ці апарати не встигли пройти сертифікацію на момент введення санкцій, вони не зможуть отримати операційну систему Google. При цьому Янг відзначив, що все може змінитися, якщо заборона буде введина.

Нагадаємо, вчора ми говорили про те, що навіть без виходу в сегмент смартфонів HarmonyOS зможе до кінця наступного року зайняти 2% ринку всіх операційних систем.  

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Nokia покаже нові смартфони 5 вересня: відео

В минуле

Samsung Galaxy A30s та A50s: оновлення бестселерів

В майбутнє

Також буде цікаво