Новини

HarmonyOS обжене по популярності Linux вже в найближчому майбутньому

Обговорення
HarmonyOS

Операційна система HarmonyOS була представлена компанією Huawei на початку поточного місяця. Китайський гігант продовжує акцентувати увагу на те, що в смартфонах буде і далі використовувати Android, але всі розуміють, що це залежить зовсім не від бажання Huawei.


Поки ж HarmonyOS орієнтована на телевізори, різну переносну електроніку, побутову техніку та інше. І навіть без смартфонів дана ОС буде досить успішною. Аналітики Counterpoint, на яких посилається джерело, стверджують, що вже в наступному році частка HarmonyOS на світовому ринку операційних систем досягне 2%. І це насправді набагато більше, ніж здається, тому як, наприклад, у Linux зараз всього 0,77%, а у macOS – 5,92%. Нагадаємо, це прогноз щодо HarmonyOS за умови, що за цей час на ринок смартфонів вона не вийде. В іншому випадку вона явно займе набагато більшу частку.

Крім того, на китайському ринку HarmonyOS до кінця наступного року і зовсім може зайняти 5%.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Honor GamePad – ігровий контролер з акумулятором для смартфонів

В минуле

iPhone 11 з швидкою зарядкою в комплекті вже наступного місяця

В майбутнє

Також буде цікаво