Новини

Samsung Galaxy Note10 порівняли з Lite версією

В мережі з’являється все більше свідчень про швидкий випуск здешевленого смартфона лінійки Samsung Galaxy Note10. На цей раз, тематичний голландський ресурс LetsGoDigital виявив патент Samsung, який дуже схожий на очікувану новинку.


Смартфон на ескізах схожий по дизайну на звичайний Galaxy Note10, але має помітні відмінності. На думку LetsGoDigital, він являє собою саме очікуваний багатьма Galaxy Note10 Lite. Патент був отриманий Samsung Electronics в бразильському патентному бюро INPI (Instituto Nacional da Propriedade Industrial).

Samsung Galaxy Note10 vs Note10 Lite

Перша відмінність знаходиться у верхній частині – у Galaxy Note10 Lite немає невеликого овального вирізу поруч з лотком SIM-карти. Друга відмінність – окрема кнопка включення зверху. У існуючих механізмів її просто немає, а для включення використовується кнопка Bixby на лівій стороні. Динамік над екраном змінив форму і став помітніше.

Samsung Galaxy Note10 vs Note10 Lite

На задній панелі кидається в очі інше оформлення основної камери. Це стосується нижнього телефото модуля і датчика глибини справа. По-іншому організовані кнопки на рамці.

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button