Новини

Стало відомо, коли у Twitter з’явиться можливість редагувати записи

Обговорення
Twitter

За 13 років існування сервісу мікроблогів Twitter отримав безліч змін дизайну та сотні нових функцій. Щомісячна активна аудиторія сервісу становить близько 400 мільйонів чоловік. Проте, очільник компанії Джек Дорсі розповів про одну з функцій, яку Twitter навряд чи коли-небудь отримає.


Джек Дорсі

Мова йде про можливість редагування опублікованих повідомлень. Про впровадження даного нововведення керівництво Twitter щорічно просять сотні тисяч користувачів. Минулого літа глава команди розробників сервісу Кайвон Бейкпур навіть заявив, що ця функція все ж повинна колись з’явитися, але вона не є пріоритетною для компанії.

Однак, під час недавнього інтерв’ю виданню Wired глава Twitter Джек Дорсі дав зрозуміти, що це не входить в їх плани.

«Початкова ідея Twitter полягала в аналогії з відправкою SMS. Але ви ж не можете відредагувати вже відправлене SMS? Цю атмосферу ми і намагаємося зберегти. Що стосується домислів, то ми, ймовірно, додамо кнопку редагування … ніколи»

– заявив глава Twitter.

Крім очевидної переваги впровадження такої кнопки, наприклад, для виправлення орфографічних помилок, є і певний ризик появи значної кількості фейкових новин, підміни раніше опублікованого тексту і поширення шкідливого ПЗ.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy Buds +: король автономності серед безпровідних навушників

В минуле

Хакери можуть зламати iPhone 5 та iPhone 7 за наказом влади США

В майбутнє

Також буде цікаво