Новини

Стало відомо, коли у Twitter з’явиться можливість редагувати записи

За 13 років існування сервісу мікроблогів Twitter отримав безліч змін дизайну та сотні нових функцій. Щомісячна активна аудиторія сервісу становить близько 400 мільйонів чоловік. Проте, очільник компанії Джек Дорсі розповів про одну з функцій, яку Twitter навряд чи коли-небудь отримає.


Джек Дорсі

Мова йде про можливість редагування опублікованих повідомлень. Про впровадження даного нововведення керівництво Twitter щорічно просять сотні тисяч користувачів. Минулого літа глава команди розробників сервісу Кайвон Бейкпур навіть заявив, що ця функція все ж повинна колись з’явитися, але вона не є пріоритетною для компанії.

Однак, під час недавнього інтерв’ю виданню Wired глава Twitter Джек Дорсі дав зрозуміти, що це не входить в їх плани.

[adsforwp id=”10622″]

«Початкова ідея Twitter полягала в аналогії з відправкою SMS. Але ви ж не можете відредагувати вже відправлене SMS? Цю атмосферу ми і намагаємося зберегти. Що стосується домислів, то ми, ймовірно, додамо кнопку редагування … ніколи»

– заявив глава Twitter.

Крім очевидної переваги впровадження такої кнопки, наприклад, для виправлення орфографічних помилок, є і певний ризик появи значної кількості фейкових новин, підміни раніше опублікованого тексту і поширення шкідливого ПЗ.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Також гляньте
Close
Back to top button