Новини

Зустрічайте унікальне фото: габарити тріо з лінійки Samsung Galaxy

Обговорення
Samsung Galaxy S11e

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться достовірною ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, кілька днів назад натякнув на зміну назви наступного флагмана Samsung.


Якщо вірити джерелу, то Samsung прийняла рішення відмовитися від назви Samsung Galaxy S11 на користь Galaxy S20. Однак тепер той самий інформатор опублікував реальне фото, на якому показані захисні плівки для смартфонів Samsung Galaxy S11e, Galaxy S11 і Galaxy S11 +.

Втім, якщо рішення про зміну назви нової флагманcrой лінійки було прийнято днями, то не дивно, що виробники аксесуарів поки що використовують старі назви.

Габарити Samsung Galaxy S11e, Galaxy S11, Galaxy S11 +

Габарити Samsung Galaxy S11e, Galaxy S11 і Galaxy S11 +

Дане фото дозволяє порівняти габарити Samsung Galaxy S11e, Galaxy S11 і Galaxy S11 + і здивуватися, наскільки вузькими вдалося зробити виробнику верхню і нижню межі всіх трьох смартфонів.

Очікується, що Samsung Galaxy S20 буде офіційно представлений в лютому 2020 року разом з гнучким смартфоном Galaxy Fold 2.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Oppo показала перший рекламний ролик найтоншого флагмана у світі (відео)

В минуле

Meizu 17 “літає” в мережах 5G і отримає Snapdragon 865

В майбутнє

Також буде цікаво