Шахраї дзвонять українцям з підміною номерів їх родичів та близьких

Зараз на головній

Кожна людина звикла до того, що на екрані мобільного телефону відображається номер абонента, і сьогодні багато хто просто не піднімають трубку, якщо дзвінок йде від невідомого. Саме це використовують шахраї, що спеціалізуються на отриманні відомостей по телефону.


Зловмисники намагаються вплинути на потенційну жертву, маскуючи дзвінок під відомий людині номер. Експерти пояснюють, що в сучасних умовах технічно реалізувати підміну номера досить не складно. Сьогодні існує безліч таких сервісів і програм, які знаходяться у вільному доступі. Просто наберіть у Google “Підміна номеру”, і ви одразу отримаєте купу подібних пропозицій. Є навіть випадки, коли маскування номера входить в набір послуг, що надаються під час здійснення дзвінка через інтернет. За словами фахівців, реалізувати дзвінок з номера, який записаний в контактах, вельми легко. Головне, знати під який номер маскуватися.

Експерти додають, що отримати доступ до чужого списку контактів теж просто, особливо коли людина сама дає до нього доступ. Існує кілька додатків, які пропонують різні способи представлення вхідного дзвінка. Вони ж можуть і показати, як людина записаний в телефонній книзі іншого абонента. Для здійснення такої маніпуляції, обидва абоненти повинні бути зареєстровані в додатку, надаючи доступ до особистих контактів. В результаті таким чином до списку контактів може отримати і інший користувач, якому не хотілося б надавати доступ.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Тотальная блокировка: клиентам Монобанка угрожают неизвестные

Мошенничество, когда преступники звонят потенциальным жертвам, представляются сотрудниками банка и угрожают блокировкой карточки, старо, как мир. Или, по крайней...

Більше схожих статей