На клієнта ПриватБанку оформили кредит на 14 тисяч гривень при продажі речі на OLX

Зараз на головній

На сайті Мінфін з’явилося повідомлення від користувача великого українського банку «ПриватБанк», якого обікрали шахраї. Він хотів продати на OLX шафу, проте в результаті сам перевів виручені гроші на рахунок злочинця.


У своєму негативному відгуку дівчина детально описала схему, за допомогою якої шахраї вкрали у неї гроші, причому звинуватила у всьому «ПриватБанк». За її заявою, почалося все з того, що вона прийняла рішення продати свою шафу на OLX. З нею зв’язався покупець і заявив, що хоче перерахувати гроші за меблі на картку. Дівчина повідомила йому номер універсальної карти, на рахунку якої було всього 51,00 грн. Чоловік перевів гроші, проте сума була в два рази більшою, ніж домовлена вартість виробу. Покупець заявив, що перевів гроші помилково і попросив повернути залишок, поповнивши його телефон. Дівчина зробила це, однак пізніше з’ясувалося, що її співрозмовник якимось чином змінив фінансовий номер на свій і «загнав» її карту на 14600,00 гривень в кредит. Підсумувала дівчина свій відгук звинуваченням «ПриватБанку» в усіх гріхах, запитавши, як таке тільки допускає служба безпеки.

На відгук у коментарях відповів представник банку. Він пояснив, що в ситуації докладно розібралася служба безпеки і вона виявила, що фінансовий номер був змінений за допомогою банкомату – хтось вставив в машину картку і ввів пін-код. Тому провини в події з боку банку немає, а користувач може заявити про випадок в поліцію.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Як швидко відписатися від настирливих листів на електронну пошту

Сьогодні поговоримо про те, як позбутися від спаму на електронну пошту від різних інтернет-магазинів та інших організацій. Електронна пошта сьогодні...

Більше схожих статей