Hardnews

Розкрито всі способи підключення смартфона до телевізора

Хочете переглянути фотографії зі смартфона на великому екрані телевізора, але не знаєте, як підключити гаджети один до одного? Зараз розповімо.

USB

Самий банальний спосіб. У будь-якого сучасного телевізора є як мінімум один порт USB, через який до нього можна підчепити смартфон. Після успішного підключення вам залишиться вибрати в списку джерел сигналу на телевізорі мобільний пристрій. Потім можна буде дивитися відео і фотографії, що зберігаються на телефоні. Навігація при цьому здійснюється за допомогою пульта.

HDMI

Алгоритм дій такий же, як і в попередньому випадку, але при такому способі підключення смартфон можна використовувати в якості зовнішнього дисплея під час ігор, перегляду фільмів і серфінгу в інтернеті.

Коротше кажучи, картинка з мобільного пристрою буде дублюватися на екрані телевізора.

Wi-Fi

В цьому випадку не потрібно ніяких проводів, але треба, щоб у телевізора була підтримка Wi-Fi Direct . Увімкніть цю функцію на ТБ, а потім на смартфоні перейдіть в “Налаштування” і знайдіть розділ “Бездротові мережі”. Далі треба вибрати в списку доступних пристроїв телевізор. Передавати контент зі смартфона можна за допомогою опції “Надіслати”.

DLNA

При такому підключенні задіюється Wi-Fi роутер. Підключити телевізор до нього можна як по кабелю безпосередньо, так і по повітрю. Смартфон теж необхідно підключити до тієї ж самої мережі, після чого мультимедійні дані з нього можна буде транслювати на екрані ТБ через опцію “Вибрати програвач” в галереї.

AirPlay

Варіант для власників просунутих сучасних приставок від Apple. З його допомогою ви можете відзеркалити екран смартфона на дисплей телевізора, грати при цьому в ігри, дивитися відео і фото. Щоб скористатися опцією, треба відкрити на мобільному гаджеті пункт “Панель управління” і знайти там “Повтор екрану”. Потім залишається розшукати пункт Apple TV.

Miracast

Щоб скористатися цим методом, треба, щоб біля телевізора була вбудована підтримка Miracast або підключити до нього відповідну приставку.

Miracast

Включивши функцію на ТБ, відкрийте на смартфоні розділ налаштувань, пов’язаний з екраном, і виберіть там “Бездротовий монітор”. Далі в списку пристроїв залишається знайти телевізор.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button