Передбачено швидке подорожчання смартфонів

Зараз на головній

Смартфони подорожчають через брак компонентів для їх виробництва. Про це повідомляє китайське видання MyDrivers.


За словами аналітиків видання, відсутність комплектуючих для випуску телефонів дозволяє компаніям роздувати ціни і звинувачувати у всьому дефіцит. «Для широкої аудиторії вони продовжують транслювати думку про те, що компанії живуть в умовах гострої нестачі, і це стимулює зростання цін на все більшу кількість пристроїв», – зауважили фахівці.

Як приклад журналісти наводять недавній звіт Realme, в якому топ-менеджери компанії пророкують швидке збільшення цін на ринку смартфонів. У повідомленні корпорації йдеться, що подорожчання буде помітно у другій половині року. «Мабуть, топ-менеджери готують нас до того, що зростання цін неминуче», – уклали автори, звернувши увагу, що таким чином великі компанії мотивують споживачів активно купувати гаджети.

З іншого боку, виробники смартфонів продовжують активно випускати дорогі флагманські пристрої. «Складається враження, що все безхмарно і ринок пережив пандемію коронавіруса з найменшими втратами», – підсумували журналісти.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Опублікований список смартфонів, на які вийде MIUI 12.5 найближчим часом

Компанія Xiaomi опублікувала інформацію про смартфони, на які незабаром вийде прошивка MIUI 12.5. Ці дані компанія офіційно розмістила на...

Більше схожих статей