Hardnews

У «Приватбанку» урізують кредитні ліміти клієнтам

На сайті Мінфін з’явилася скарга клієнта українського банку «ПриватБанку», в якому він звинуватив фінустанову в урізанні кредитного ліміту. Відповідно до заяв користувача, чоловік завжди використовував платіжні інструменти банку, не зривав виплати по кредитах, але йому все одно без попередження зменшили доступний борговий баланс.

Дану інформацію людина виклав у вигляді відгуку в спеціальному розділі сайту Мінфін, присвяченому «ПриватБанку». За заявою клієнта, він є постійним користувачем послуг банку, вже багато років використовує «універсальну» кредитну карту для отримання фінансової допомоги, регулярно виплачує заборгованості, рахунків в інших банках не має. Він потребує в кредитних коштах через хитке фінансове становище, проте в один прекрасний день виявляє, що ліміт доступної позики зменшений без пояснення причин і попередження з боку співробітників фінустанови. Чоловік спробував прояснити ситуацію, подзвонив на «гарячу лінію» банку, однак оператор не пояснив причину зниження, заявивши, що ліміт був зменшений автоматично. В результаті клієнт так і не зрозумів, чому кредит, яким він користувався багато років, тепер йому став недоступний.

У відповідь на коментар клієнта представник банку написав, що за нарахування та регулювання кредитного ліміту відповідає роботизована система, яка регулярно переглядає та коригує доступні кредитні кошти для всіх клієнтів. При цьому до уваги береться більше 1000 факторів, тому процес обчислення складний і багатогранний. Клієнт може позитивно вплинути на рішення програми, якщо надасть банку довідку про доходи.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button