Hardnews

Sony опустила ціну PlayStation нижче 2000 гривень

Чим менше коштів потрібно платити за будь-яку річ, тим більше людей зможуть дозволити собі її покупку. У подібному становищі справ немає нічого дивного, тому що абсолютно ніхто явно не хотів би платити більше за те, на чому можна заощадити. Ще в кінці 2018 року компанія Sony представила і запустила в продаж нову ігрову приставку PlayStation, запропонувавши жителям України її покупку за 3999 гривень, тоді як в інших регіонах світу вона коштувала рівно $100. За задумом творців такої консолі, вона повинна була стати хітом продажів за короткий проміжок часу, однак вже через кілька днів після її появи у продажу стало зрозуміло, що насправді нічого подібного навіть близько не трапиться.


Щоб врятувати свою новинку від повного провалу, компанія-виробник цієї приставки вирішила обрушити її ціну на більш ніж 20%, встановивши на таку цінник на рівні 3300 гривень. Це принесло позитивний ефект, так як купувати дану консоль стали набагато частіше і активніше, ніж на самому початку. Ситуація багато місяців безперервно складалася позитивно, проте сталося те, чого зовсім точно ніхто навіть і близько не очікував. Справа в тому, що потім інтерес покупців знову почав стрімко різко скорочуватися, а відбувалося все це без видимої на те причини. Як наслідок, компанії Sony довелося піти на крок, про який спочатку вона не могла навіть і подумати, тому що вона зробила свою консоль ще більш доступною по всьому світу.

PlayStation

Цінник даної приставки урізали вдвічі відносно того, який був встановлений на старті продажів, в зв’язку з чим новітня PlayStation тепер коштує менше 2000 гривень. Важливо зауважити, що це зовсім не якась тимчасова акція, а саме постійна пропозиція, тому скористатися нею можна без зайвих труднощів.

Звісно мовай йде PlayStation Classic, яка стала реінкарнацією легендарної першої моделі, отримавши вдвічі зменшені розміри корпусу, два геймпада в комплекті поставки, повноцінний роз’єм HDMI для підключення до сучасних моделей телевізорів, а також близько двох десятків вбудованих відеоігор, тому відразу після покупки нічого докуповувати додатково окремо не буде потрібно. Дана ігрова приставка дозволяє грати в ретро-ігри.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button