Hardnews

Android-смартфони будуть сповіщати людей про гавкіт собак та інші звуки

Обговорення
Як жити без Google. Повний огляд Huawei P40 Lite

Google додала в Android-смартфони корисну опцію для слабочуючих людей. Пристрій буде сповіщати власника про гавкіт собаки та інші звуки поблизу.


Функція називається Sound Notifications. Якщо її включити, Android-смартфон почне інформувати про різні звуки за допомогою пуш-повідомлень, спалахів ліхтарика або вібрації. Функцію, до речі, підтримують не тільки смартфони, але і смарт-годинники на Wear OS. Система сповіщення може працювати навіть без підключення до інтернету.

Зараз Sound Notifications може розпізнати десять різних звуків: пожежну сигналізацію, сирени, крики, плач дитини, дзвінок у двері, стукіт, гавкіт собаки, звукові сигнали приладів, шум води, дзвінок стаціонарного телефону.

Sound Notifications вже підтримується смартфонами Google Pixel і деякими іншими моделями. Опцію можна включити в меню спеціальних можливостей.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Перший дешевий iPhone визнали застарілим

В минуле

Експерт розповів, коли потрібно терміново відключити інтернет і смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво