Новини

Нова версія MIUI дозволяє підключатись одразу до двох мереж Wi-Fi

Обговорення
MIUI

Компанія Xiaomi анонсувала на своїй сторінці в китайській соціальній мережі Weibo прийдешнє оновлення прошивки MIUI. Офіційний постер підтверджує «подвійний» годинник на домашньому екрані, що дозволяє легко відстежувати час в різних часових поясах. 


Розробники із товариства XDA Developers розкрили й інші нововведення MIUI 9.8.5. Поки вона доступна в бета-версії. Подвійні годинник можна активувати в налаштуваннях в розділі дати і часу.

MIUI подвійний годинник

MIUI подвійний годинник

Крім можливості вивести подвійні годинник, також з’явиться підтримка функції Dual Wi-Fi, яка у фірмовій прошивці отримала назву Dual WLAN Acceleration. Ця функція дозволяє прискорити бездротове з’єднання, підключившись відразу до двох мереж Wi-Fi. 

Ще одне нововведення – поява панелі для швидких дій з віртуальною клавіатурою. Найімовірніше мова йде про піктограмах для копіювання, вставки і інші функції для редагування тексту. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei Watch GT 2 може вийти вже найближчими днями

В минуле

Samsung Galaxy Note 10: стали відомі ціни в Україні

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.