Hardnews

Українцям порадили придбати по ще одній SIM-карті

sim

Сьогодні можливість встановити 2 «сімки» одночасно є майже в кожному телефоні, навіть в найдешевших моделях. Проте багато людей не поспішають нею користуватися. Деяким українцям цілком вистачає одного телефонного номера, або вони просто не в курсі всіх переваг додаткового. Ми спробуємо їх переконати і назвемо 5 причин завести другу SIM-карту. Вона виручить вас ще не раз.


Ще один мобільний оператор

SIM-карта

Кожен мобільний оператор пропонує різний набір послуг зі своїм цінником. У одного вигідний безлімітний інтернет, в іншого – дзвінки, третій готовий запропонувати соціальні тарифи для пенсіонерів, яких немає в інших. Якщо ви користуєтеся однією SIM-картою, то змушені обмежувати себе тарифними планами тільки одного оператора, замість того, щоб отримати краще від двох одразу.

Додаткові акаунти

Практично всі популярні соціальні мережі і месенджери вимагають номер телефону при реєстрації. І якщо ви раптом захочете завести собі додатковий аккаунт, то цей номер вам знадобиться. Неважливо, з якої причини це потрібно – дивитися чужі історії в Instagram і не світитися або написати комусь з незнайомого профілю, така можливість стане в нагоді завжди. Те ж саме стосується ще й сайтів, адже на багатьох з них від вас точно так же зажадають прив’язки номера.

Конфіденційність

Основний номер телефону – це дуже важлива річ. Він є у всіх ваших знайомих, через нього ви спілкуєтеся з колегами, до нього ж, як правило, прив’язаний мобільний банк та інші акаунти. Тому ризикувати, вказуючи цей номер в сумнівних місцях, – погана ідея. Вас можуть закидати небажаними дзвінками або підключити SMS-бомбер, що відправляє десятки повідомлень щосекунди. Дістати можуть настільки, що від номера доведеться відмовитися, а потім болісно сповіщати всіх про свої нові циферки. А ось з додатковим номером інша справа. Його можна сміливо вказувати замість основного на тих же сайтах оголошень, втратити такий в разі проблем буде не шкода.

Засіб проти роумінгу

Найдорожчий зв’язок завжди виявляється в роумінгу. Тому в чужій країні набагато простіше придбати SIM-карту місцевого мобільного оператора і не переплачувати. Ну або скористатися одним зі спеціальних пропозицій від свого – тарифи спеціально для подорожей пропонує більшість телекомунікаційних компаній.

З кожної «сімки» по бонусу

Багато закладів готові надати приємні бонуси для нових клієнтів. У доставці їжі зроблять знижку або поділяться промо-кодом, музичні сервіси запропонують безкоштовний пробний місяць, акція в онлайн-магазині дозволить купити потрібний товар набагато дешевше. Зазвичай перевірка на нового клієнта – це просто перевірка на номер, якого ще немає в базі. І, скориставшись двома номерами, бонуси ви зможете отримати двічі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Epic Games безкоштовно роздає ігри загальною вартістю понад 2000 гривень

В минуле

Чи можна постійно підзаряджати смартфон і на що це впливає

В майбутнє

Також буде цікаво