Hardnews

Названо найбезпечніша смартфони для користувача

Обговорення
Samsung Galaxy S20

Ресурс Gadget Hacks склав список найбільш захищених з точки зору безпеки даних смартфонів 2020 року. У список увійшли Google Pixel 4 XL, Samsung Galaxy S20 Ultra, iPhone 11 Pro Max і крипто-сматртфон Finney компанії Sirin Cyber.


Вибираючи найбезпечніші смартфони, співробітники Gadget Hacks вивчали такі ключові параметри, як надійність шифрування, біометрія, апаратна безпека, доступність VPN і тимчасові рамки виправлень безпеки.

З початкового списку були виключені телефони, які мали тільки базові функції безпеки стандартної операційної системи і загальний апаратний модуль безпеки Qualcomm.

Керуючий партнер Sirin Cyber ​​Кенес Ракішев підтвердив, що вони випустили 10 000 телефонів Finney, з них 95% вже продано. Апарат працює під управлінням Sirin OS, заснованої на Android. При цьому вбудований «гаманець» захищений окремо від телефону і підтримує операції відразу з декількома найбільшими криптовалюта. Телефон захищений багаторівневою системою BlockShield, яка забезпечує такі функції, як приховування IP-адрес і рандомізація MAC-адрес.

Блокчейн-компанія Sirin Labs була заснована Моше Хогегом і Кенес Ракішева в 2013 році. Компанія залучила фінансування в розмірі 255 млн доларів за перші п’ять років.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Приватбанк начал массово блокировать банковские карты

В минуле

Телевізори Samsung QLED 8K TV отримали надшвидкий модуль Wi-Fi 6

В майбутнє

Також буде цікаво