Hardnews

Xiaomi оголосила дату презентації Redmi Note 10

Redmi Note 7

Протягом місяця компанія Xiaomi повинна представити смартфони серії Redmi Note 10. Офіційний тизер оголосив дату – 4 березня. У цей день ми повинні побачити такі моделі як Redmi Note 10 і Note 10 Pro, причому в двох варіантах – з мережами четвертого і п’ятого покоління. До речі, про-версія може виявитися першим бюджетником, який отримав 108-мегапіксельну камеру. Також ходять чутки, що у новинки буде акумулятор ємністю 5000 мАг, програмна основа MIUI 12 на Android 11 з коробки і IPS дисплей з частотою оновлення 120 Гц.


До речі, останній пункт пов’язаний з одним цікавим казусом. Виробник почав в соціальній мережі Twitter опитування, в якому запропонував користувачам вибрати між 120-Гц IPS і 60-Гц AMOLED-дисплеями. В опитуванні взяли участь 11 тисяч осіб, з яких 88% вибрали AMOLED. Після цього компанія вирішила відразу ж витерти голосування. Так що не виключений перехід на OLED тільки в Redmi Note 11.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi Band 6 шокировал покупателей своими возможностями

В минуле

Кращі флагманські смартфони на 2021 рік які сильно скинули в ціні

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle