Статті

Названо види додатків, які краще видалити зі смартфона поки не пізно

Смартфон

Пройшли ті часи, коли операційну систему потрібно було безперервно покращувати, тому що не всякий виробник був в змозі випустити апарат, в якому софт і залізо працювали злагоджено.


Тепер практично будь-який смартфон з коробки працює якщо не ідеально, то як мінімум достойно і не потребує “прокачування”, однак люди, незважаючи на це, як і раніше в першу чергу встановлюють непотрібні і навіть шкідливі додатки, які нібито роблять з девайса справжнього монстра.

Що ж це за програми, які мають бути видалені?

1. “Народні” визначники номера на зразок GetContact і Truecaller. Вони корисні, коли потрібно дізнатися ім’я людини, яка дзвонила з невідомого номера. Однак точно так же вони видадуть і ваше ім’я разом з номером всім бажаючим. А заодно подлубаються у вашій адресній книзі і скопіюють звідти всі дані, щоб додати в свою базу. Навряд чи ваші друзі будуть цьому раді.

2. Додатки для економії заряду батареї. Зазвичай вони виглядають круто, показуючи рівень заряду і пропонуючи натиснути на чарівну кнопку. Але ніякого ефекту це не дасть – в кращому випадку з пам’яті будуть вивантажені найважчі програми, які незабаром буде завантажено знову, витративши ще більше ресурсів системи.

А ще такі додатки часто показують рекламу – на весь екран або в якійсь частині вікна. Це дратує і генерує зайвий інтернет-трафік. Якось не дуже економно. Краще скористайтеся стандартними засобами операційної системи – увімкніть економний режим в налаштуваннях, відмовтеся від фонового оновлення даних.

3. Очищувачі пам’яті. Займаються практично тим же, що і “продовжувачі” батареї – агресивно викидають запущені програми з пам’яті. На якийсь час в ОЗУ дійсно стає більше місця, але цей ефект досить короткочасний.

4. Ліхтарики. Цей інструмент вбудований вже в будь-яку мобільну операційну систему, тому немає сенсу завантажувати ще один з магазину додатків. Багато з ліхтариків, до речі, вимагають доступ до адресної книги, списку дзвінків, SMS і інших розділів, що наводить на думки про їх, скажімо так, шпигунське призначення. Навіщо ліхтарику читати ваші повідомлення?

5. Сканери QR-кодів і документів. По-перше, вони вбудовані в додаток камери і Google Диск, а по-друге, зовсім недавно в одному з таких додатків виявили шкідливу функціональність .

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Неанонсовані Xiaomi Redmi K40 повністю розсекречений

В минуле

Шахраї пропонують українцям фейкові PlayStation 5 і iPhone 12

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle