Redmi
Обговорення

Redmi, суббренд виробника електроніки Xiaomi, продовжує рекламну кампанію, присвячену прийдешнього релізу одного з перших в світі смартфонів з 64-Мп камерою. Буквально вчора суббрендом опублікував тизер, що натякає на високу якість знімків 64-мегапіксельної камери смартфона, яка перевершує по деталізації зображення всіх камер, які були у смартфонів до нинішнього часу.


Сьогодні в соціальній мережі Weibo з’явився ще один тизер Redmi, що розкриває нові подробиці про камеру майбутнього смартфона. Як повідомляється, її 64-Мп сенсор здатний формувати зображення з високою роздільною здатністю, які займають до 20 Мбайт простору на накопичувачі.

Redmi 64

Втім, не будемо забувати, що зараз триває рекламна кампанія, мета якої полягає в залученні уваги до майбутнього смартфонау, і 64-Мп сенсор камери призначений головним чином для отримання високоякісних 16-мегапіксельних зображень.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Як заставити смартфон на Android споживати менше енергії

В минуле

Asus ROG Phone 2: топова модифікація обійдеться майже в $2000

В майбутнє

Також буде цікаво