Hardnews

Українцям розповіли про те, як покращити роботу Wi-Fi

Wi-Fi

Ми сприймаємо Wi-Fi як належне, до тих пір поки мережа не перестає працювати. Тим часом, через те, що багато українців перейшли на віддалену роботу, домашні бездротові мережі зараз як ніколи піддаються перевантаженням. Як вирішити найпоширеніші проблеми з Wi-Fi, щоб не зірвати важливу нараду, не зіпсувати ігрову сесію або перегляд фільму онлайн?


Слабкий сигнал

Якщо ваш пристрій погано ловить сигнал бездротового зв’язку, спробуйте зробити наступне:

  • Підніміть маршрутизатор вище – можливо, поставте його на полицю і переконайтеся, що він не загороджений, наприклад, телевізором.
  • Встановіть роутер ближче до місця, де ви знаходитесь, або перемістіть робоче місце ближче до нього. Чим менше стін і перешкод між вами і роутером, тим краще.
  • Якщо перераховані вище пункти не допомагають або неможливі, купіть ретранслятор, який розширить діапазон мережі.

Не вдається підключити

Ви включили маршрутизатор, правильно ввели SSID і пароль на смартфоні або ноутбуці, але вам все одно не вдається встановити з’єднання. Причиною цього можуть бути проблеми з діапазоном підключення, перешкоди або технічні збої. Рішення, як правило, просте – виберіть на вашому пристрої функцію «видалити цю мережу», а потім спробуйте підключитися заново.

Періодичне відключення Wi-Fi

В онлайн-іграх навіть секундне просідання інтернету буде дуже неприємним. Для початку визначте, чи пов’язана проблема саме з Wi-Fi, а не з самим інтернет-з’єднанням, підключивши пристрій через кабель безпосередньо до маршрутизатора. Якщо проблема не зникне, зверніться за допомогою до свого провайдера.

Однією з основних причин таких тайм-аутів при підключенні і проблем із затримкою може бути перевантаження каналу. Щоб вирішити цю проблему, завантажте на свій пристрій один з аналізаторів WiFi (WiFi Analyzer, Acrylic WiFi Home, NetSpot WiFi і ін.) І визначте ідеальні канали для підключення. Більшість маршрутизаторів вибирають канал для підключення автоматично. Але якщо ви перебуваєте в багатолюдному житловому районі, де поблизу багато бездротових мереж, краще вибрати канал вручну. Після вибору ширини і номера каналу знову запустіть тест швидкості і перевірте, чи є поліпшення.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Samsung Galaxy F62 обзавівся характеристиками та датою виходу

В минуле

Розкрито головні секрети Android 12

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle