Hardnews

Android-смартфони почнуть вимірювати пульс за допомогою камери

Google оголосив про запуск нової функції, яка дозволить користувачам без носимих пристроїв відстежувати свій пульс і дихання. Першими доступ до неї отримають власники пристроїв Pixel, а в майбутньому компанія планує розширити її на більшу кількість Android-пристроїв.


Починаючи з наступного місяця користувачі Pixel зможуть використовувати камеру свого пристрою для вимірювання пульсу і частоти дихання через додаток Google Fit.

Для цього достатньо натиснути на нові картки на головному екрані. Google оцінить частоту дихання, спостерігаючи за рухами грудної клітини.

Щоб дізнатися пульс, користувачеві потрібно буде прикласти свій палець до задньої камери смартфона. Додаток також буде відслідковувати найменші зміни в тоні шкіри.

Наскільки точні ці вимірювання, поки незрозуміло. При цьому в Google запевнили, що дана технологія комп’ютерного зору працює для людей з будь-яким кольором шкіри і в будь-якому освітленні.

Всі вимірювання здійснюються на пристрої, але при бажанні їх можна зберігати в Fit. При необхідності їх можна буде видалити в налаштуваннях облікового запису.

Back to top button