Hardnews

Sony PlayStation 5 тимчасово безкоштовно роздають в Україні

Sony PlayStation 5

У листопаді минулого року відбулася головна подія ігрової індустрії – вихід PlayStation 5. У неї багато переваг, про які ми скажемо трохи далі, але є і один серйозний недолік, а саме величезна ціна – не менше двадцяти семи тисяч гривень, а то й більше (все через великий дефіцит на ринку). А адже за цю ціну можна зібрати досить хороший персональний комп’ютер.  Правда, зараз в нашій країні цю ігрову приставку тимчасово роздають безкоштовно!


Як обзавестися PlayStation 5

Трохи поговоримо про саму ігрову приставку. У неї є 16-поточний процесор з вісьмома ядрами, потужністю кожного ядра в 3,5 гігагерц. Також є відеопроцесор, що охолоджується рідким металом, як у фільмах про Термінатора. Його потужність становить 2,3 гігагерца. Твердотільні диски пішли в минуле, використовується замість них надшвидкий SSD. Потужність заліза в півтора рази перевищує Sony PlayStation 4 Pro, попередню приставку від Sony.

 

Безкоштовно роздають саме цю консоль у топовій комплектації. Причому робить це не хтось, а ми самі для дорогих читачів! Якщо ви хочете виграти консоль, то вам потрібно виконати чотири простих дії:

  • Бути підписаним на сторінку GSMinfo в Facebook.
  • Підписатися на наш канал в YouTube
  • Підписатися на GSMinfo в Google News
  • Залишити ваш Email тут

Як бачите, нічого складного дійсно немає. Ви можете зробити всі ці дії менше, ніж за хвилину. Акція діє до десятого лютого. Саме в цей день відбудеться розіграш, який ми викладемо на нашому ютуб-каналі. Спасибі за те, що залишаєтеся з нами – бажаємо вам удачі в цьому розіграші і всіх наступних, які ми ще будемо проводити далеко не один раз!

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Monobank вирішив трохи «пощипати» своїх клієнтів: сподобається не всім

В минуле

Sony PlayStation 5 временно бесплатно раздают в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle