Hardnews

Таки виглядає новий бюджетник Nokia з 3-ма камерами

Обговорення
Nokia 8.2

Згідно з даними джерел, вже на цьому тижні Nokia анонсує відразу кілька недорогих смартфонів. Одним з них виявиться модель Nokia 3.4, зовнішність якої і розкрилася незадовго до презентації.


Рендером нового недорогого смартфона Nokia поділився перевірений інсайдер Еван Блесс. Також були названі деякі особливості пристрою. Зокрема, апарату приписують корпус з полікарбонату, основну камеру з трьома модулями, які розташували в круглому боці. Nokia 3.4 може отримати сканер відбитків пальців на задній панелі.

Nokia 3.4

Дещо раніше пристрій встиг засвітитися в базі бенчмарка Geekbench, в зв’язку з чим стали відомі і його технічні характеристики. Так, згідно з оприлюдненими даними, працювати Nokia 3.4 буде на базі процесора Qualcomm Snapdragon 460 під керуванням оболонки Android 10. У бенчмарке була протестована модифікація на 3 ГБ оперативної пам’яті.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

MIUI 12 прилетіла на 14 старих моделей Xiaomi

В минуле

STALKER 2 обзавівся першими скріншотами

В майбутнє

Також буде цікаво