Бізнес та акції

«ПриватБанк» відмовився повертати гроші, які “проковтнув” термінал

ПриватБанк

Термінал українського банку «ПриватБанк» отримав гроші користувача, але не перевів їх на рахунок через помилку. Представники банку відмовилися повертати втрачені кошти, так як у людини немає рахунку фінансової установи.


Свій негативний коментар користувач залишив на сайті НБУ. Відповідно до заяв потерпілого, нічого не віщувало біди – він в черговий раз скористався терміналом «ПриватБанку» щоб перевести гроші на свій рахунок в іншому банку ( «Монобанк»). Помістивши в приймальне відділення терміналу 4500 гривень, він вибрав кінцевою метою свій рахунок в «Монобанку», однак раптово екран машини потух, потім засвітився знову, проте на ньому відобразилося повідомлення з помилкою. Там було сказано, що у терміналу немає можливості повернути кошти, тому потрібно зв’язатися з представником банку по телефону 3700.

Зателефонувавши на «гарячу лінію» банку, чоловік описав ситуацію і запитав, як можна повернути гроші. Представник на це відповів, що потрібно вказати свій картковий рахунок «ПриватБанку», щоб служба підтримки могла перевести туди гроші. Коли користувач відповів, що у нього немає рахунку в цій фінансовій установі, оператор порадив йому його завести. В іншому випадку, як сказав представник банку, гроші ніяк не повернути. На питання, чому кошти не можна перевести на вказаний раніше рахунок в «Монобанк», оператор відповів, що банк повинен розібратися в ситуації, а для цього потрібно ідентифікувати клієнта. Це обурило чоловіка, який відмовився відкривати рахунок, так як у нього є право вибору і немає бажання стати клієнтом «ПриватБанку».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Как выбирать материнские платы

В минуле

Monobank вирішив трохи «пощипати» своїх клієнтів: сподобається не всім

В майбутнє

Також буде цікаво