Монобанк звинуватили у стягуванні додаткової комісії за перекази

Зараз на головній

На сайті Мінфін користувач українського мобільного банку Monobank поскаржився на обман з боку фінустанови, надавши аргументовані докази. Служба підтримки установи вину визнала, пообіцявши усунути проблему в наступних оновленнях.


Причиною, яка викликала обурення клієнта банку, виявилася прихована комісія, яку банк стягує зі своїх клієнтів за перекази грошей. Чоловікові сподобалися умови, які пропонує «Монобанк» своїм клієнтам – нуль відсотків комісії за перекази на зарубіжні банки, і він вирішив відправити велику суму грошей на картку європейської банківської компанії. Яке ж було його здивування, коли з нього зняли комісію за переказ в розмірі 1,8%. Користувач відразу ж написав в службу підтримки фінустанови і привів всі докази – скріни переказів, а також рекламу банку, на якій вказана відсутність комісії.

З ним на зв’язок вийшов представник банку, який вибачився за те, що трапилося і визнав, що тут банк обдурив своїх клієнтів. Справа в тому, що хоч у «Монобанку» і немає комісії за перекази, у фінустанови, на рахунок якої користувач відправляв гроші, вона є, і вона як раз становить 1,8%. Оператор заявив, що це не виправдовує Monobank, проте в Угоді, яку повинен читати кожен користувач, зазначено, що комісія все ж знімається. Однак потім представник банку додав, що в наступному оновленні програми дана інформація буде змінена, про що вже заявив керівник фінустанови. Втім, ці  данні не задовольнили користувача, який не почув відповіді на питання, коли йому компенсують втрачені тисячі гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Названо 9 причин, чому багато людей досі надають перевагу кнопковим телефонам

Головні причини, через які люди досі користуються кнопковими телефонами і не переходять на більш сучасні смартфони. Простота і відсутність непотрібних...

Більше схожих статей