Hardnews

Нововведення в роботі «Ощадбанку» і «ПриватБанку»: термінали працюватимуть по-іншому

Представники великих українських банків, включаючи «Ощадбанк» і «ПриватБанк», попередили своїх клієнтів про нововведення, доступні при роботі з терміналами. Тепер в цих пристроях можна міняти валюту на гривні.


Дана інформація з’явилася на офіційних сайтах практично всіх українських банків. Постанова була випущена керівництвом Нацбанку, поширюється вона на всі фінансові організації, які володіють власними терміналами самообслуговування. Переобладнання пристроїв має вже розпочатись, швидкість установки нових терміналів буде залежати від моторності керівництва того чи іншого банку.

Суть нововведень проста – українці зможуть міняти валюту на гривню в терміналах. Поміняти гривні на валюту як і раніше не можна, для цього доведеться відвідувати відділення банків або спеціальні сервіси-обмінники. Однак послуга буде вигідною не тільки для жителів України, а й гостей країни, які зможуть швидко поміняти свої гроші на ті, що використовуються в державі. 

Також були додані нововведення для українців, які не стосуються роботи банкоматів. Наприклад, підтверджувати міжнародні перекази тепер можна за допомогою мобільного додатку “Дія” з ID-картою та біометричного закордонного паспорта. Крім цього розширені можливості для торговців державними облігаціями і цінними паперами. Наприклад, для них додана опція «форвард» для покупки валют, яка передбачає можливість оплати послуг за зафіксованою попередньо ціною. Таким чином, партнер отримає гроші після виконання всіх умов за угодою, але за встановленим в момент укладання угоди курсу, навіть якщо згодом він змінився. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button