Новини

Microsoft братиме гроші з користувачів за підтримку Windows 7

Офіційна підтримка Windows 7 завершиться вже в січні 2020 року, але дослідження показують, що багато користувачів не збираються відмовлятися від цієї ОС. Компанія Kollective проаналізувала ринок і прийшла до висновку, що підприємства просто не готові відмовитися від системи, що вийшла 10 років тому.

За останніми даними, близько 35% всіх комп’ютерів в світі все ще працюють під управлінням Windows 7. Компанія Kollective провела дослідження, за результатами якого 96% підприємств вже почали перехід на Windows 10, але багато хто з них навряд чи встигнуть завершити цей процес до січня 2020 року, коли припиниться офіційна підтримка «сімки». 

[image lightbox=”1″ caption=”Інсталяція Windows 7″]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/Windows-7.png[/image]

Фахівці Kollective відзначають, що існує безліч факторів, що уповільнюють процес переходу компаній на сучасну версію Windows. Одним з найважливіших є проблема сумісності. При цьому Microsoft заявляє, що 99% програмного забезпечення для Windows 7 повністю підтримується Windows 10.

Дослідження також показало, що 79% організацій не ставлять оновлення відразу після їх виходу, а замість цього чекають, поки Microsoft не почне «примусово» оновлювати комп’ютери. Компанії побоюються, що апдейти можуть завадити його нормальному функціонуванню. Крім того, 53% респондентів заявили, що чекають не менше місяця, перш ніж ставити оновлення ОС, навіть якщо патчі включають критичні виправлення безпеки.

Microsoft обіцяє продовжити пропонувати призначену для користувачів підтримку для Windows 7 після січня 2020 го, але ця послуга вже буде платною. Компаніям доведеться віддати  $50 за кожен пристрій на Windows 7 в перший рік після завершення офіційної підтримки, а на другий рік плата підніметься до $ 100.

джерело: news.softpedia.com


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button