Новини

Nintendo Switch 2019 виявилась менш автономною ніж було обіцяно

Обговорення
Nintendo Switch Lite

Кілька днів тому оновлена ігрова консоль Nintendo Switch з’явилася в продажу . Основна відмінність цієї версії – поліпшена автономність.


Але обіцянки виробника часом можуть бути дуже далекі від реальності. Благо, в Мережі вже є відео, де власник оновленої версії перевіряє автономність за допомогою гри The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Як можна бачити, в режимі Airplane Mode і при яскравості на рівні 50% консоль протрималася більше п’яти з половиною годин. Це, звичайно, далеко від заявленого максимуму в дев’ять годин, але в порівнянні з попередньою версією, яка при таких умовах зазвичай тримається лише близько трьох годин, це все одно великий крок вперед. З огляду на те, що Switch – це наполовину портативна консоль, а для багатьох це виключно портативна консоль, приріст автономності – дуже важливе поліпшення.  

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei Y9 Prime отримав важливе оновлення ПЗ

В минуле

Huawei Mate 30 Pro фактично вже став лідером серед камерафонів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.