Новини

Sony Xperia 2 – перші фото, характеристики та дата релізу

Обговорення
Sony Xperia 2

Смартфон Sony Xperia 1 був офіційно представлений кілька місяців тому. За повідомленнями джерел мережі, компанія може представити вже найближчим часом наступну модель серії під назвою Xperia 2. Очікується, що це може статися на щорічній виставці IFA 2019, яка пройде на цьому тижні в Берліні. Крім того, в мережі Інтернет з’явилися зображення, на яких, імовірно, зображений смартфон Xperia 2.     


Апарат Xperia 1 сильно виділяється на тлі смартфонів Sony, що випускалися раніше. Він отримав дисплей зі співвідношенням сторін 21: 9, через що пристрій виглядає дещо більш витягнуто в порівнянні з більшістю сучасних смартфонів.  Знімки, що з’явилися в Інтернет, демонструють схожий дизайн, але з невеликими змінами. Основна камера Xperia 1 розташовувалася в середній частині тильної сторони корпусу, а тут сенсори хоч і зберегли вертикальне розташування відносно один одного, але були переміщені вліво. В іншому, пристрій повністю повторює дизайн Xperia 1, зберігаючи розташуванні роз’єму для підключення гарнітури, фізичних кнопок на бічній поверхні і сканера відбитків пальців.

Sony Xperia 2

Sony Xperia 2

Sony неохоче вносить радикальні зміни в дизайн смартфонів, що випускаються. Якщо перед нами дійсно Xperia 2, то ця традиція буде продовжена, оскільки зовні пристрій дуже сильно схожий на свого попередника. Що стосується можливих апаратних рішень, то, найімовірніше, новинка отримає чіп Qualcomm Snapdragon 855 Plus. Можна припустити, що смартфон оснастять дисплеєм з високою частотою оновлення кадрів. Такий крок може залучити до новинки Sony додатковий інтерес з боку потенційних покупців. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Додаток Zao для Android та iOS дозволяє стати героєм фільму

В минуле

Xiaomi Mi Band 4 тимчасово роздають повністю безкоштовно

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.