Softnews

Розкрита головна небезпека популярного спортивного додатку

спортивний додаток

Одним з найпопулярніших додатків для зайняття вуличними видами спорту є Strava. Цей застосунок являє собою аналог соціальної мережі з величезним акцентом на тренування. Він доступний як для Android так і для iOS. Але виявилось, що деякий його функціонал може становити реальну небезпеку для користувача.


Виявляється, будь-яка людина, яка встановила додаток, за замовчуванням ділиться з ким завгодно як мінімум маршрутами своїх тренувань. Що можна дізнатись про спортсменів, які бігають у парку по сусідніх доріжках? О, багато всього. Це і назва вулиці з номером будинку (трек маршруту дуже точний), і дні тижня, коли вони виходять на пробіжки (спортсмени люблять регулярність), і назви спортивних годинників (зустрічаються дорогі), і назви кросівок (часом не дешевше годинників), і марки наявних у них велосипедів. За замовчуванням всі ці дані відкриті для всіх.

Всі ми чули рекомендації не викладати фото квартири чи дому у відкритий доступ в соцмережі. Тому що злодіям не важко з’ясувати, де живе людина, зробити висновок про її добробут і нагрянути з дружнім візитом в її відсутність. Те ж саме і зі спортивними програмами – випадковий користувач може отримати доступ до будь-якого відкритого профілю, дізнатися, наскільки людина забезпечена і де живе.

Що робити?

Вирушати в настройки і робити видимою всю особисту інформацію тільки друзям. І не приймати запити на дружбу від людей, яких не знаєте особисто.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Сім безкоштовних додатків, які повинні бути на кожному смартфоні

В минуле

“ПриватБанк” без попередження заганяє клієнтів в мінус по карті

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle