Softnews

Google скасував анонс операційної системи Android 11

Обговорення
Android 12

Компанія Google підтримала тенденцію скасування заходів через побоювання щодо спалаху коронавірусу. Уже відмінилися MWC 2020 і GTC 2020 року, а сьогодні стало відомо, що конференції Google I / O в цьому році теж не буде. І це важлива новина, тому що традиційно на цьому заході компанія анонсувала нові версії ОС Android. Зараз же незрозуміло, коли чекати прем’єру Android 11 і нового покоління смартфонів Pixel.


Google I / O 2020 повинна було пройти з 12 по 14 травня в Сан-Франциско, але вона скасована «з-за побоювань, пов’язаних з коронавірусом (COVID-19), і відповідно до рекомендацій ВООЗ». Google заявила, що в даний час вивчає «інші способи проведення заходу, щоб найкращим чином підтримувати зв’язок і продовжувати створювати співтовариство розробників». Попутно компанія почала повертати гроші за куплені квитки.

Швидше за все, в цьому році прем’єра чергової версії Android затримається. Можливо представлять її в червні, або затримка триватиме набагато довше, поки незрозуміло.  

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Lifecell позволил пользоваться услугами бесплатно

В минуле

Nokia 7.2 протестували на якість звучання

В майбутнє

Також буде цікаво