Softnews

Версія Google Earth для смартфонів отримала нову функцію

З ростом обчислювальної потужності смартфонів мобільний додаток популярного картографічного сервісу Google Earth продовжує отримувати нові можливості. Черговим нововведенням стала «космічна» функція, раніше доступна тільки власникам десктопів.


Google Earth

Раніше користувачі смартфонів та планшетів бачили тільки зображення Землі на чорному тлі при максимальному віддаленні земної кулі на екрані пристрою. Тепер вони можуть побачити планету на тлі нашої галактики – знімки Чумацького шляху зроблені Європейською південною обсерваторією. Вид на зірки відповідає точці зору віртуального спостерігача, що знаходиться в 50 000 кілометрах над поверхнею Землі.

«У команді Google Earth ми розуміємо, що люди бажають побачити зірки так само, як вони хочуть бачити планету Земля. Зараз Google Earth пропонує широкі панорамні види нашого зоряного Всесвіту, такі самі, які доступні для веб-інтерфейсу і програми Earth Pro для ПК вже протягом деякого часу»

повідомляється в блозі Google.

[adsforwp id=”10622″]

За даними Google, додавання зоряного неба – частина проекту по відтворенню найбільш реалістичного виду планети. «Реалізм важливий для нас», – заявив один з розробників Джонатан Коен. – «Ми хочемо, щоб люди, які використовують Google Earth, бачили нашу планету в контексті нашого місця у Всесвіті».

За даними Google, сервісом користується широке коло людей – від дослідників та урядових організацій до жителів планети, що просто полюбляють подорожувати у віртуальному просторі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button