Які додатки та програми треба встановити на смартфон, щоб легко знайти його у випадку крадіжки

Зараз на головній

Сьогодні гаджети зберігають не тільки повідомлення і фотографії, а й конфіденційні особисті відомості. Крадіжка або втрата телефону може спричинити великі неприємності для власника. Експерти розповіли, як самостійно відшукати пристрій, а також підготувати його до можливого потрапляння до рук сторонніх.


Включити камеру і телефон

Фахівці рекомендують встановлювати додатки для пошуку в разі викрадення або загублення заздалегідь, бажано відразу після покупки.

В інтернеті можна уточнити, які пошукові програми підходять для конкретної моделі, завантажити їх через офіційний сайт і активувати. Більшість вимагають дані Google-акаунта, а також номер телефону.

Якщо крадіжка сталася, насамперед потрібно з’ясувати, у кого і де знаходиться смартфон.

Для цього на іншому пристрої або на комп’ютері слід запустити додаток.

телефон стеження

Потім потрібно включити пошук по карті, щоб оцінити, як далеко знаходиться зловмисник. Після цього можна віддалено включити камеру і мікрофон, смартфон сфотографує злодія, а потім вишле фото. Маючи в своєму розпорядженні таку інформацію, легко знайти пропажу.

Крім того, можна активувати голосний сигнал. Це допоможе привернути увагу оточуючих і, швидше за все, налякає злочинця.

Експерти радять видаляти всю інформацію з телефону, як тільки сталася крадіжка. Для цього можна дистанційно підключити датчик GPS і автоматично стерти дані.

Одна з таких розробок – «Cerberus». Програма здатна на відстані включати мікрофон, камеру, звуковий сигнал. Багато користувачів вже оцінили її зручність.

Також є функція автоматичного набору будь-якого номера, розсилка повідомлень, блокування певних програм на вкраденому пристрої. Це дозволяє швидко виявити злодія, поки він не скористався вашими особистими даними.

Інші додатки

«Bitdefender Mobile Security & Antivirus» пропонує антивірусний захист і послугу відстеження вкраденого пристрою. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Bitdefender і авторизуватися.

Також програма пропонує однією командою видаляти всі дані, дзвонити на певний номер або включити сирену. У тестовому режимі вона працює 14 днів, далі стягується плата.

«Lost Android» – один з найпопулярніших додатків. З його допомогою також можна стерти всі дані віддалено, заблокувати пристрій, сфотографувати того, хто його злодія. Lost Android відрізняється тим, що займає небагато місця, скачати його можна безкоштовно на офіційному сайті Android.

«Where’s My Droid» – ще одна відома програма. Вона шукає телефон через сайт «Commander», на якому потрібно заздалегідь зареєструватися і активувати захист. Набір функцій не відрізняється від інших подібних додатків.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей