Softnews

Названо смартфони Samsung які оновляться до Android 11

З цього року Samsung змінює підхід до оновлень для смартфонів – багато моделей будуть отримувати три нові версії Android, а не дві, як раніше. Це означає, що Galaxy S20, що вийшов з Android 10, оновиться до Android 11, 12 і 13 версій.


Якщо вірити цьому списку, Samsung планує випустити оновлення до Android 11 з оболонкою OneUI 3 для 90 смартфонів і планшетів, в тому числі і для бюджетних моделей.

  • Флагмани: вся лінійка Galaxy S20, лінійка Galaxy Note20, Galaxy S20 FE, Galaxy Fold і Galaxy Z Fold 2, Galaxy Z Flip, лінійка Galaxy Note 10, лінійка Galaxy S10 і лінійка Galaxy Tab S7.
  • Бюджетні моделі: Galaxy A01, Galaxy A01 Core, лінійки Galaxy A10, Galaxy A20, Galaxy A40, Galaxy A30, Galaxy A80, Galaxy A51, Galaxy A90 і ряд інших моделей.

Повний список виглядає так:

Поки немає точних термінів, коли оболонка OneUI 3 на базі Android 11 почне виходити для смартфонів Galaxy. Нове правило для оновлень діє не тільки на смартфони Samsung, випущені в цьому році. Компанія планує три роки оновлювати і деякі минулорічні моделі, наприклад, Galaxy S10.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button