Новини

Нову Sony PlayStation в Україні тимчасово можна отримати безкоштовно

playStation 5

У листопаді на світовий ринок вийшла консоль Sony PlayStation 5. Незважаючи на те, що через локдаун інтерес до інтерактивних розваг у багатьох людей значно зріс, придбати її можуть далеко не всі. По-перше, проблемою є ціна – в нашій країні ігрова приставка нового покоління коштує близько двадцяти семи тисяч гривень. По-друге, епідемія позначилася на логістиці, через що сама по собі консоль виявилася дефіцитною, її часто доводиться замовляти і довго чекати. На щастя, на даний момент цю приставку можна отримати безкоштовно.


Отримайте ігрову приставку безкоштовно

Нова приставка набагато могутніше всіх своїх аналогів, що існують на даний момент. Наприклад, для охолодження потужного відеопроцесора довелося використовувати рідкий метал, як в якомусь фантастичному кіно. Тактова частота восьмиядерного процесора становить 3,5 ГГц, тобто в півтора рази більше, ніж у попередній консолі, Sony PlayStation 4 Pro. Замість твердотільного накопичувача використовується SSD-диск, що також підвищує швидкодію – хоча все і без цього, здавалося б, повинно прямо-таки «літати».

PlayStation 5

 

Що потрібно, щоб отримати це диво техніки абсолютно безкоштовно? Всього лише взяти участь в нашій акції для читачів. В цьому немає нічого складного – чотири необхідних дії виконуються не більше, ніж за хвилину.

  • Бути підписаним на сторінку GSMinfo в Facebook.
  • Підписатися на наш канал в YouTube
  • Підписатися на GSMinfo в Google News
  • Залишити ваш Email тут

Термін дії акції – до десятого лютого. Ми розіграємо приставку на нашому ютуб-каналі, і ви дізнаєтеся, хто її отримає. Спасибі, що читаєте нас – ми завжди намагаємося оперативно доносити до вас новини технологій і мобільного зв’язку!

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Стало відомо чому не слід купувати техніку в розстрочку

В минуле

Новую Sony PlayStation в Украине временно можно получить бесплатно

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle