Softnews

Спеціалісти назвали метод поліпшення якості зйомки камерою смартфонів Xiaomi

Xiaomi Mi 10

Експерти створили спеціальну програму, яка дозволяє поліпшити якість одержуваних фотографій через камери телефонів Xiaomi в кілька разів. Для цього варто скористатися програмою Google Camera зі спеціальною модифікацією, яку може встановити будь-який користувач.


Варто зауважити, що стандартна версія Google Camera також значно перевершує програми для зйомки, які за умовчанням встановлені на всіх телефонах. Це все одно, що порівняти базовий «Блокнот», встановлений на кожній версії ОС Windows, з просунутим спеціалізованим софтом, на зразок Microsoft Word. Google Camera покращує якість одержуваних фото, при цьому не потрібно ніяк модифікувати свій телефон через сервіс – встановив програму і знімаєш в п’ять разів краще.

Однак лише однієї Google Camera для досягнення максимально якісних знімків для вашого телефону не обійтися – потрібні спеціальні модифікації. Зокрема – GCam Port, продукт незалежних розробників, який дозволяє включити в телефоні об’єктиви, які зазвичай простоюють. Практично всі сучасні смартфони мають в своєму арсеналі кілька сенсорів, які використовуються в різноманітних ситуаціях – для створення телеоб’ектівної зйомки, ширококутної або основної. Після установки модифікованої GM в панелі завдань можна включити відображення об’єктивів. Для цього потрібно зайти в меню налаштувань камери, там вибрати «Розширені настройки» і підключити кнопки сенсорів. Після цього при створенні знімка на екрані з’являться та активуються опції підключення об’єктивів 5x, 2x, 1x, 0.6-0.7x і т.д.

Нагадуємо – для отримання даної можливості потрібно завантажити саме модифіковану версію Google Camera GCam Port. Щоб отримати максимально ефективний результат, слід завантажити версію програми, адаптовану під вашу модель смартфона Xiaomi. Зробити це можна на офіційному сайті GCam Hub.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Три мінуса Wi-Fi-роутера: якість, небезпека і випромінювання

В минуле

iPhone 12 Pro Max: огромный монстр или удобный флагман?

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle