Softnews

Доки конкурент бореться з проблемами, Instagram запустив власний аналог TikTok

Обговорення
instagram

Як відомо, китайський відеосервіс TikTok на американському ринку зустрівся з рядом проблем. Тому 5 серпня 2020 року компанія Facebook в рамках програми Instagram пустила в хід власний аналог відомого ресурсу для створення та поширення відеофайлів та онлайн-трансляцій. Про це абоненти дізналися з повідомлення у блозі соцмережі.


Аналоговий відео сервіс має назву Reels, ним мають змогу користуватися жителі США та ще 50 інших країн (які саме не вказано). Мова може йти лише про ті країни, де Facebook має право на використання музики. Натомість користувачам, для яких музика в Instagram недоступна, можна буде лише дивитися ролики, а створювати їх неможливо.

Reels пропонує для користувачів можливість створювати відео, що триватиме 15 секунд, застосовуючи різні візуальні ефекти, об’єднуючи створені раніше відеозаписи та створювати відео, використовуючи зворотний відлік. Ролики зможуть бути опубліковані в стрічці Instagram і в сторіз.

Зараз китайський сервіс ТікТок під загрозою блокування і, можливо, американський бізнес ТікТок придбає компанія Microsoft. Як повідомляється в Reuters, вихід на ринок Reels створює колосальну конкуренцію між Facebook і TikTok, вони в запеклій боротьбі за увагу підлітків США.

Сервіс Reels пройшов тестування в Бразилії ще в листопаді 2019 року. У червні 2020 року сервіс теж запрацював у Франції та Німеччині.

Про планування глобального запуску Reels в ЗМІ стало відомо в середині липня 2020 року. Трохи згодом в The Wall Street Journal, що популярні блогери ТікТок отримували пропозицію від Instagram перейти в Reels.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк разрешил снимать наличку без банкоматов

В минуле

OnePlus Clover – найдоступніший смартфон компанії

В майбутнє

Також буде цікаво