Softnews

Месенджер Viber отримав унікальне оновлення

Обговорення

Месенджер Viber отримав унікальне оновлення, яке додає в функціонал програми безліч різних можливостей для підприємців. Пак з інструментами отримав назву «Viber для бізнесу», він дозволяє більш ефективно рекламувати свій продукт або послугу і задіяти представників різнопланової аудиторії для цього.


Дану інформацію надала Христина Констандаке, економічний директор компанії. За її словами, «Viber для бізнесу» дозволяє збільшити впізнаваність бренду через можливість створювати унікальні стікерпаки, використовувати спеціальні рекламні сервіси для просування свого продукту, а також постійно бути на зв’язку з потенційними клієнтами. Згідно з дослідженням, проведеним експертами агентства InMind, ефективність використання мессенджера для поширення відомостей про продукт або послугу наближається до максимально можливої – ефективність подібної реклами, якщо порівнювати її з розсилкою на поштові адреси, досягає 99%. В результаті подібного успіху підвищується попит на продукцію, так як у споживача ще не встигла виробитися стійка неприязнь до рекламної розсилки в месенджерах. В результаті цього 85% людей, які отримують комерційну пропозицію на свій телефон в програмі, читає його, а 71% ведуть переписку з відправником і цікавляться продуктом.

Варто зауважити, що використання Viber для розширення можливостей реклами послуг зараз популярно у безлічі великих компаній. Наприклад, даною послугою користується великий український банк «ПриватБанк», який застосовує платформу для розсилки кредитних пропозицій для представників малого бізнесу. Результат не залишив себе чекати – тільки завдяки даній пропозиції 14,4% підприємців, які отримали повідомлення, оформили позику, а 26,6% звернулися для уточнення деталей.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Володарі третини смартфонів з Android скоро не зможуть відвідувати інтернет-сторінки

В минуле

lifecell запустив повний безліміт за 4 гривні на день

В майбутнє

Також буде цікаво