Статті

Найбільш інноваційні смартфони останніх років, що змінили ринок

Samsung Galaxy Fold

За останні кілька років ринок смартфонів істотно просунувся вперед. Які гаджети на це вплинули? Читайте нашу статтю, щоб дізнатися.


IPhone X

Ціна: 14 899 гривень

iPhone X

З приходом десятки на ринок всі виробники почали нещадно копіювати концепцію “чубчика”. Вона превалювала на ринку досить довгий час, поки їй на зміну не прийшов каплевідний виріз, який виглядає значно акуратніше і симпатичніше. Смартфони з чубчиком виходять і зараз, але таких моделей одиниці і поступово їх стає все менше.

Vivo Nex 3

Ціна: 15 700 гривень

vivo NEX 3

Так склалося, що Vivo в багатьох питаннях є піонером ринку. Поки інші компанії використовують перевірені часом концепції і технології, вона не боїться йти на ризик. Найчастіше він приносить свої плоди, як у випадку з Vivo Nex 3. Апарат став першим на ринку з екраном, у якого зігнуті краї. Зараз подібними дисплеї комплектуються топові флагмани Huawei і Samsung і якщо до їх практичності можна причепитися (випадкові натискання, не самий чіпкий хват), то в плані екстер’єру це безумовно найпривабливіші рішення.

Vivo V15 Pro

Ціна: 6 666 гривень

Vivo V15 Pro

Ще один гаджет від Vivo . У ньому компанія вперше використовувала технологію висувної фронталки. Вона до цих пір багатьма вважається кращою, оскільки так у екрані немає ніяких вирізів, які могли б відволікати власника від контенту, представленого на панелі. Якщо на початку до неї ставилися скептично, лякаючись можливих поломок, то час показав, що страх марний. Модулі функціонують відмінно і через рік активної експлуатації гаджета.

FlexPai

Royole FlexPai

Напевно, багато хто навіть не знає про такий апарат як FlexPai, а якщо і чули про нього, то тільки в негативному ключі. Це не дивно, адже реліз першого в історії гнучкого смартфона виявився сумним. У гаджета було дуже сире ПО, та й сам механізм згинання вимагав суттєвого доопрацювання.

Однак, ідею, реалізовану в цьому гаджеті, підхопили мастодонти ринку в особі Samsung , Huawei і Motorola. Кожен з них надалі випустив свій гнучкий смартфон. Варто визнати, що моделі хоч і вийшли далекими від ідеалу, вони все ж перевершили першопрохідника. До того ж, немає ніяких сумнівів, що в майбутньому подібні апарати у великих брендів будуть виходити краще. Підтвердження наших слів – друге покоління гнучкого смартфона Samsung, яке виявилося на порядок вдаліше першого.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Приватбанк предупреждает о новой форме мошенничества

В минуле

Зачепить усіх: українські мобільні оператори оголосили про підняття цін

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle