Hardnews

У PS5 з’явився конкурент, на якому можна підігріти їжу

PlayStation 5 Pro

Мережа ресторанів швидкого харчування KFC випустила ігрову консоль. Про це повідомляється на сайті партнера компанії Cooler Master.


Пристрій одержав назву KFConsole. Він має форму Баскета з KFC, процесор Intel Nuc 9, 32 гігабайти оперативної пам’яті, твердотільний накопичувач Seagate BarraCuda ємністю один терабайт. Девайс отримав графічний прискорювач GeForce RTX від ASUS. У верхньому відсіку пристрою знаходиться стилізована жаровня, яка є частиною системи охолодження. За словами KFC, за допомогою приставки можна підігріти їжу.

По суті консоль є кастомізованим під приставку персональним комп’ютером. Відповідно до опису на сайті пристрою, KFConsole підтримує виведення зображення на монітор або телевізор розширенням 4K з частотою 120 кадрів в секунду, технологію трасування променів, VR-гарнітуру.

«Ми дуже раді, нарешті, дати фанатам саме те, що вони хотіли – зробити KFConsole реальної», – заявив PR-менеджер KFC Марк Чиверс (Mark Cheevers). Вартість консолі, а також інформація про те, чи з’явиться вона в продажу, поки не розкривається.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Експерт розповів, на яких сайтах не можна залишати свій номер телефону

В минуле

В Україні впали ціни на iPhone 12

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle